Każde zamówienie to tydzień wyżywienia dla kociaków w polskich schroniskach!

Komu pomagamy?

FUNDACJA LA FAUNA

Fundacja La Fauna to miejsce, w którym każde zwierzę traktowane jest jak członek rodziny. Ich misją jest ratowanie zwierząt cierpiących, źle traktowanych, odmiana ich losu, uczenie ludzi, że zwierzęta to nie rzeczy, tylko istoty czujące. Interweniujemy i edukujemy.

Kiedy pojechaliśmy tam pierwszy raz, Pani Kinga opowiedziała nam o fundacji oraz o interwencjach w jakich biorą udział. Serce nam pękło kiedy usłyszeliśmy z jakimi przypadkami muszą się mierzyć. 

"Odebranym zwierzętom szukamy nowych opiekunów, którzy z potrafią zająć się nimi z sercem i w mądry sposób. Nasze interwencje nie kończą się wraz z zabezpieczeniem maltretowanego psa, kota, czy konia, staramy się, by ci którzy łamią prawo krzywdząc zwierzęta odpowiadali za to przed wymiarem sprawiedliwości" - te słowa nas podbudowują. Liczymy na to, że takich fundacji będzie powstawać całe mnóstwo!

Postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę aby wesprzeć inicjatywę La Fauny. Tym samym mamy nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy mamy okazję współpracować.

https://www.facebook.com/fundacjalafauna

 

 

FUNDACJA STAWIAMY NA ŁAPY

Fundacja Stawiamy na Łapy skupia w swoich szeregach osoby, którym leży na sercu dobro "kocich ogonków" i które starają się pomóc tym sympatycznym i pożytecznym zwierzakom z terenu Krakowa i okolic.
Fundacja Stawiamy na Łapy niesie pomoc pokrzywdzonym, bezdomnym i chorym kotom.
Tym razem odwiedziliśmy fundację z karmą najwyższej jakości (chore kocie brzuszki potrzebują specjalistycznej, wartościowej karmy), zabawkami i ciepłymi kocykami! 
Ponoć kociaki były zachwycone <3
https://www.facebook.com/stawiamynalapy

KARMIMY PSIAKI

Akcja Karmimy Psiaki to przede wszystkim ludzie, którzy mają wielkie serce i chcą pomagać zwierzętom. Koordynują mnóstwo projektów mających na celu zapewnić naszym przyjaciołom pełne, zdrowe brzuszki oraz ciepły kąt z odrobiną miłości. 

Prowadzą kampanie społeczne i akcje edukacyjne, które uświadamiają skalę problemu bezdomnych zwierząt oraz uczą jak można go uniknąć. 

 

Akcję wspiera dużo firm i pojedynczych wolontariuszy - nie mogło zabraknąć również nas!

https://www.facebook.com/karmimypsiaki

 

MARZENIA NIECHCIANYCH ZWIERZĄT

Kolejna pomoc trafiła do Fundacji Marzenia Niechcianych Zwierząt. Dzięki przekazanym przez nas środkom, Fundacja mogła zakupić specjalistyczną karmę dla swoich podopiecznych.
Szczegóły wsparcia tutaj.